WYPOSAŻENIE HOTELI

Ciepły Meble to producent mebli hotelowych najwyższej jakości. Meble hotelowe Ciepły Meble to systemy zarówno dla hoteli kierujących swoją ofertę do wymagającego klienta, jak i do pensjonatów, hoteli oraz hoteli budżetowych. Produkujemy meble hotelowe dostosowane formą i kolorystyką do wystroju wnętrza Państwa hotelu. Do wykonania i wykończenia mebli stosujemy materiały i okleiny najwyższej jakości, dzięki czemu charakteryzują się one wysoką odpornością na uszkodzenia i nawet po wielu latach zachowują elegancki wygląd. W naszej ofercie posiadamy również wykonanie oryginalnych podłóg, które doskonale podkreślają charakter i dodatkowo eksponuje piękno przygotowanych dla Państwa mebli.


MEBLE RESTAURACYJNE I BAROWE

Zaprojektujemy dobrze skomponowane z wystrojem aranżacje meblowe dla pomieszczeń barowych i restauracyjnych. Dobrze skomponowane meble poprawią poczucie komfortu gości i pomogą spędzić czas w miłej atmosferze. Każdą realizację dostosujemy indywidualnie do potrzeb i dostosujemy do charakterystyki pomieszczenia.


ARANŻACJE POMIESZCZEŃ WYPOCZYNKOWYCH

Zajmujemy się również wyposażeniem pomieszczeń basenowych Jacuzi czy też sauny. Wykonujemy praktyczne i wygodne meble z materiałów odpornych na wilgoć i wodę.


Ciepły Meble

39-200 Dębica, Pustynia 150c

Telefon: 535 241 846

e-mail: hurtowniaplyt@gmail.com