O nas

Ciepły Meble to propozycja dla osób, które tak jak my cenią sobie wysoką jakość połączoną z rozsądnymi cenami. Nasza oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych. Proponujemy Państwu:

  • meble hotelowe i wyposażenie hoteli
  • sanitariaty i wyposażenie łazienek
  • meble na wymiar

Produkcją mebli zajmujemy się już od ponad 20 lat. Znamy najnowsze trendy i potrafimy zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferując Państwu meble oraz akcesoria meblowe chcę spełnić oczekiwania, stawiam sobie i swoim pracownikom wysokie wymagania oraz nieustannie wyznaczam nowe cele i zadania. Łącząc sztukę użytkową mebli z naturalnymi walorami wnętrza, kreuję unikalną przestrzeń, a indywidualna realizacja każdego projektu, sprawia, że stają się one niepowtarzalnym meblem użytkowym. Dopełnieniem tak zaprojektowanych mebli jest oryginalna podłoga, która doskonale podkreśla charakter i dodatkowo eksponuje ich piękno. Dbając o jakość materiałów i precyzję wykonania stawiam sobie za cel sukcesy oraz rozpoznawalność na europejskim i światowym rynku. Dokładam wszelkich starań, by moje wyroby, scalała kunsztowna forma, elegancja i funkcjonalność, by ich jakość przekładała się na uznanie polskich oraz zagranicznych Klientów.

Marcin Ciepły, właściciel firmy Ciepły Meble